A intrat cu mașina în parapet, la Bicaz Chei
Cu puțin timp în urmă a avut loc un accident rutier la intrare în comuna Bicaz Chei. Din primele informații, se pare că șoferul ar fi pierdut controlul volanului și a intrat într-un parapet. La fața locului a ajuns un echipaj al poliției, circulația a fost întreruptă pe ambele sensuri de mers. În urma impactului, din fericire, nu au fost victime, doar pagube materiale.
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/329424725_1252006239033596_1728656369562211997_n-1024x768-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/330289897_1506004006593402_8438626623543324579_n-1024x866-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/341001586_597811019034063_1156227728048650863_n-1024x768-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/341044804_888482055573150_3162422433378427953_n.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/341153676_196640386451152_3090748781244724442_n-1024x775-1.jpg)
Vezi mai multe știri pe Ziar Bicaz