Accident cu victimă ACUM, în zona Ocol (IMAGINI)
Un accident rutier a avut loc cu câteva minute în urmă la intersecția străzilor 1 dec. 1918 cu Cetatea Neamțului (zona Ocol). Potrivit martorilor, un biciclist a fost acroșat de un autoturism iar un echipaj SAJ solicitat la fața locului a preluat victima în vederea transportului la spital.
Revenim cu noi date precum și cu un comunicat oficial.
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/crash-1-1024x512-1.png)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/crash-2-1024x512-1.png)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/crash-3-1024x512-1.png)
Vezi mai multe știri pe Ziar Piatra-Neamt