Accident cu victime în Piatra-Neamț, în zona Morii Gliga. Traficul este dirijat de Poliție (IMAGINI)
Un accident rutier s-a produs cu puțiun timp în urmă pe strada 1 Decembrie 1918, lângă moara Gliga. Potrivit martorilor evenimentul rutier în urma căruia au rezultat 2 victime s-a produs pe fondul neacordării de prioritate: un șofer care se deplasa pe direcția Ocol – Piatra nu ar fi acordat prioritate autoturismului care circula din sens opus în momentul în care a vrut să intre în curtea fabricii (Morii Gliga).
Traficul este dirijat de Poliție în acest moment. Revenim cu noi date.
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/G1-1024x512-2.png)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/g2-1024x512-1.png)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/g3-1024x512-1.png)
Vezi mai multe știri pe Ziar Piatra-Neamt