Accident în Neamț. Circulație îngreunată pe DN15 (FOTO)
Astăzi, 22 august, în jurul orei 14.30, s-a produs un accident rutier pe DN15, la ieșirea din Piatra-Neamț spre Bistrița, comuna Alexandru cel Bun. La fața locului s-au deplasat echipaje de poliție, ambulanță, pompieri și SMURD, fiind mai multe autovehicule implicate.
Circulație îngreunată.
Revenim cu informații.
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/accident-neamt-1-1024x576-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/accident-neamt-1-1024x576-1.png)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/accident-neamt-2-1024x576-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/accident-neamt-2-1024x576-1.png)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/accident-neamt-3-1024x576-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/accident-neamt-4-1024x576-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/accident-neamt-5-1024x576-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/accident-neamt-6-1024x576-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/accident-neamt-7-1024x576-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/accident-neamt-8-1024x576-1.jpg)
Vezi mai multe știri pe Ziar Piatra-Neamt