ACUM: accident cu victimă în Piatra-Neamț, zona Brădet
IPJ Neamț informează că pe strada Dimitrie Leonida (zona Brădet) a avut loc un accident rutier, mai precis o coliziune între un camion și un autoturism.
Din primele date transmise de la fața locului se pare că în urma evenimentului a rezultat o victimă. La momentul redactării acestui articol nu se cunosc mai multe date.
Vom reveni cu un comunicat oficial precum și cu dinamica producerii accidentului în cel mai scurt timp. Știre în curs de actualizare.
Vezi mai multe știri pe Ziar Piatra-Neamt