ACUM, în NEAMȚ: a încercat să traverseze Cracăul cu mașina. A uitat că nu are periscop (IMAGINI)
Senzații tari, de dimineață: un șofer a crezut că poate traversa Cracăul la volan – probabil a omis faptul că autoturismul nu e dotat cu periscop. În mod evident, tentativa a eșuat lamentabil iar acum, în urma „extorsiunii unui degajament… într-o apă”, se încearcă scoaterea mașinii.
Imagini de la fața locului:
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/1-3-6.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/2-2-1024x447-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/3-2-1024x464-1.jpg)
Vezi mai multe știri pe Ziar Piatra-Neamt