Amplã acţiune de ecologizare la care a participat Primãria Poiana Teiului
Cu ocazia Campaniei naționale ,,Curațăm România „la inițiativa Ministerului Mediului Apelor şi Pădurilor a fost organizatã o amplã acţiune de ecologizare la care a participat Primaria Poiana Teiului – beneficiarii Legii 416, Sistemul de Gospodãrire a Apelor, Ocolul Silvic, Hidroelectrica !
„Mulţumim pentru implicare!” , a transmis Ana Ancuța.
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/280706716_1042214689720638_419909153472625873_n-1024x768-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/280710522_1042214813053959_4532714543212815458_n-1024x768-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/280724555_1042214509720656_8955682200239340075_n-1024x768-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/280730434_1042214713053969_1110645460730502478_n-1024x768-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/280743950_1042214733053967_6815629698992890398_n-1024x768-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/280747985_1042218836386890_8743498529332812056_n-1024x768-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/280750500_1042214889720618_4892324217881528926_n-1024x768-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/280753485_1042214463053994_8892226828019575488_n.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/280806997_1042214763053964_9007312427797387516_n-1024x768-1.jpg)
Vezi mai multe știri pe Ziar Bicaz