Ana Ancuța, felicitări aduse Mariei Mitocariu, „cel mai bun asistent social din mediul rural”
Sunt onorată să vă anunț că doamna Mitocariu Maria , unul dintre angajații valoroși ai Primariei Poiana Teiului, a fost nominalizată ,, cel mai bun asistent social din mediul rural” și am participat alaturi de colega mea la Gala Națională a Excelenței în Asistență Socială.
Evenimentul este la a 10-a ediției și a avut loc la Ateneul Român.
Suntem încântați că aceasta editie a recunoscut meritele doamnei Mitocariu și consider că această distincție este o onoare pentru întreaga comunitate. O felicităm din suflet pentru această reușită !
Această distincție este o dovadă a dedicării, talentului și muncii asidue a doamnei Mitocariu Maria și o confirmare a valorii pe care o aduce comunitatii noastre.
Cu aleasă prețuire
Primar
Ancuța Ana
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/423131972_326820653744171_285194181794756547_n-768x1024-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/433444108_326820460410857_6648126698318091773_n-768x1024-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/433461807_326820403744196_8569114327809268119_n-728x1024-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/433479196_326820673744169_3951080653756484771_n-768x1024-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/433536603_326820543744182_366742833719935239_n-768x1024-1.jpg)
Vezi mai multe știri pe Ziar Bicaz