Ana Ancuța, primărița de la Poiana Teiului, alături de copii, de 1 iunie
În fiecare an, în prima zi de vară se celebrează Ziua Internațională a Copilului, prilej de a sărbători cea mai frumoasă perioadă din viața fiecărui om – copilăria, de a oferi sprijin copiilor, de a inspira comunitatea și familia, de a aprecia și a iubi copiii.
Prin gingășia lor, copiii sunt ușor de iubit. Sinceritatea și puritatea lor ne impresionează și sădește în noi speranța de mai bine.
Ana Ancuța
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/345137479_780475346960252_5175882398263974523_n-695x1024-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/351100590_1330842094171879_7670263699091203125_n.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/351240031_1447646052660002_1943259360897747129_n-1024x576-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/351509903_781047790153507_3399236115166095127_n-1024x576-1.jpg)
Vezi mai multe știri pe Ziar Bicaz