ANCBP NEAMȚ – acțiune de monitorizare, lacul Izvorul Muntelui-Bicaz
În data de 5.01.2024, membrii echipei ANCBP NEAMȚ au efectuat o acțiune de monitorizare în județ, acoperind o rază destul de extinsă, inclusiv lacul Izvorul Muntelui-Bicaz. Acțiunea a durat până spre orele dimineții nesemnalându-se nereguli majore.
Pentru o bună desfășurare a acțiunilor noastre vă informăm că nu o să postăm toate ieșirile în teren , întrucât monitorizăm zone noi, despre care avem informații că se desfășoară anumite infracțiuni. Vă mulțumim pentru înțelegere și vă dorim un an nou cât mai prosper și plin de realizări.
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/416881114_679365271038079_7834439596005375925_n-1024x768-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/416882697_679365414371398_5473153475860163849_n-768x1024-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/416882704_679365391038067_5596639366814965536_n-763x1024-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/416927738_679365297704743_4190460142585468663_n-1024x621-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/417235089_679365224371417_6074850313465320673_n-1024x768-1.jpg)
Vezi mai multe știri pe Ziar Bicaz