Biserica neacoperită de ape îmbracă straie de sărbătoare
Biserica neacoperită de ape îmbracă straie de sărbătoare și sunteți invitați la hramul Parohiei Izvorul Muntelui de Sf. Pantelimon, azi, 27 iulie, 2023!
Va fi o slujbă deosebită condusă de părintele paroh, Nicolae Coșofreț care va fi susținut și de alți preoți, iar răspunsurile liturgice vor fi date de corul “Cântec Sfânt” de la parohia „Pogorârea Sfântului Duh” din Piatra-Neamț, împreună cu dirijorul Brahonschi Cătălin.
Vezi mai multe știri pe Ziar Bicaz