Ce hotărâri au fost aprobate în cadrul ultimei ședințe de Consiliu Local la Bicaz-Chei
La data de 12 septembrie, La Primăria Bicaz-Chei a avut loc o ședință de Consiliu Local în cadrul căreia au fost discutate mai multe subiecte și au fost adoptate mai multe hotărâri menite să aducă un plus de bunăstare în rândul cetățenilor. Printre acestea se regăsesc lucrări de reparații ale infrastructurii zonale și alte proiecte importante. Vă prezentăm mai jos, documentele aferente hotărârilor adoptate în cadrul acestei ședințe
HCL-71-86