Circulați cu atenție! Ninge pe toate sectoarele de drumuri naționale de pe raza județului Neamț/Se acționează cu lamă și antiderapant (VIDEO)
Ninge în acest moment pe toate sectoarele de drumuri naționale de pe raza județului Neamț. Echipele DRDP Iași – SDN Piatra Neamț acționează cu lamă și material antiderapant, pentru asigurarea traficului. Circulați cu atenție! au transmis reprezentanții DRDP Iași.
Vezi mai multe știri pe Ziar Piatra-Neamt