Colectivul Primăriei comunei Pipirig – mesaj de condoleanțe
Cu profundă durere, ne luăm rămas bun de la colegul nostru, domnul contabil Gheorghe Buțuraș. Ne vom aminti de el, așa cum a trăit: cu bunătate și înțelepciune. Pios omagiu pentru un om deosebit! Dumnezeu să-l odihnească în pace! Sincere condoleanțe familiei îndoliate!
Colectivul Primăriei Comunei Pipirig
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/moorttt-1024x512-1.png)
Vezi mai multe știri pe Ziar Targu Neamt