Copac căzut pe carosabil, pe un drum național din Neamț (IMAGINI)
Misiune îndepărtare copac căzut pe carosabil în comuna Poiana Teiului
La ora 01:30 pompierii au fost înștiințați despre faptul că în localitatea Roșeni un arbore a căzut pe carosabil, iar circulația pe DN 17 B este îngreunată. Un echipaj de pompieri, cu o autospecială de stingere cu modul pentru descarcerare, de la Garda nr 2 de Intervenție Poiana Teiului a intervenit pentru îndepărtarea arborelui și curățarea carosabilului, a transmis Căpitan Irina POPA – ISU NEAMȚ.
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/copac-2-1.jpg)
Vezi mai multe știri pe Ziar Piatra-Neamt