Cum să începi săptămâna cu stil: tamponând o mașină de Poliție (NEAMȚ)
Un accident rutier soldat din fericire doar cu pagube de ordin material s-a produs astăzi la Capșa, în Bicaz. Potrivit martorilor un șofer neatent care nu a păstrat o distanță regulamentară a lovit o mașină care aparține Poliției Transporturi și care oprise la trecerea pentru pietoni pentru a acorda prioritate.
Informația a fost confirmată de IPJ Neamț.
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/acc-1-7.jpg)
Vezi mai multe știri pe Ziar Piatra-Neamt