„Dragii mei colegi cu tâmplele ninse, vă doresc tuturor putere, sănătate și bucurii!”, Adrian Niță
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/nita9-1024x768-1.jpg)
Prefectul Județului Neamț, domnul Adrian Niță, a fost prezent alături de colegii de partid la conferința de alegeri a conducerii organizației pensionarilor social democrați din Neamț, ulterior transmițând mulțumiri acestora pentru toată activitatea politică din ultimii ani.
În cadrul evenimentului, domnul Neculai Pușcașu a fost reales în fruntea Organizației de Pensionari a PSD Neamț.
„Dintotdeauna m-am simțit minunat în mijlocul oamenilor de la care ai ce învăța, la care ai ce admira și care îți pot fi exemple de viață.
Am avut onoarea și plăcerea de a participa în calitate de coleg și de vicepreședinte al PSD Neamț, la conferința de alegeri a conducerii organizației pensionarilor social democrați din Neamț.
Le mulțumesc colegilor mei seniori pentru întreaga activitate politică din ultimii ani și le urez succes în noul proiect politic, asigurându-i că le voi fi alături și de acum înainte!
Așadar, dragii mei colegi cu tâmplele ninse, vă doresc tuturor putere, sănătate și bucurii!
Vă asigur de toată considerația mea!”, a transmis Adrian Niță, Prefectul Județului Neamț.
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/nita8-1024x768-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/nita7-1024x768-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/nita6-768x1024-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/nita5.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/nita3-1-1024x768-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/nita2-1-1024x768-2.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/nita1-3-1024x768-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/nita-5-1024x768-2.jpg)
Vezi mai multe știri pe Ziar Piatra-Neamt