Farcașa – festivitatea de premiere pentru închiderea anului sportiv 2022
La Farcașa, a avut loc festivitatea de premiere pentru închiderea anului sportiv 2022.
Copiii au primit certificatul de merit pentru rezultatele obținute în anul 2022, iar domnul primar a primit o diplomă de onoare în calitate de Ambasador al stilului de autoapărare full contact România.
„De asemnea îi mulțumim domnului primar pentru cadou și anume: 60 de metri pătrați de saltele Tatami pentru copii!” , a transmis Petrescu Vasile Sebastian.
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/321604828_1203602690552498_2495963913564563850_n-1024x682-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/321610877_487992426774495_1666971348125296884_n-1024x682-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/321611402_634027568520095_6472340796017088257_n-1024x683-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/321647347_1648365945622424_7102106197632367187_n-1024x682-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/321797513_727891568897235_7879870429206795184_n-1024x683-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/321828700_3396256213986289_3683887389944742928_n-1024x740-1.jpg)
Vezi mai multe știri pe Ziar Bicaz