Fiecare copil merită să zâmbească!
În perioada 15-19 ianuarie s-au desfășurat activitățile proiectului internațional ,,Fiecare copil merită să zâmbească”, la Scoala Tasca. Acesta a fost un prilej pentru schimb de experiență cu profesori din Turcia, privind integrarea copiilor cu C.E.S. în învățământul de masă.
Le mulțumim pentru participare domnilor profesori Adem Aydemir și Sahir Ünal.
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/422152583_6911762095537651_4994422163408922811_n-1024x768-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/422157781_6911762318870962_5625630128487946471_n-1024x768-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/422158032_6911762642204263_6768449502590994010_n-768x1024-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/422174547_6911763308870863_6019614985544730108_n-1024x768-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/422180560_6911762928870901_5833731542815471336_n-1024x768-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/422192314_6911762482204279_9146042209758603846_n-768x1024-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/422193618_6911762568870937_2448035546838639352_n-879x1024-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/422222044_6911762182204309_2632056806934483703_n-1024x768-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/422240477_6911761792204348_1636047085187611502_n-768x1024-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/422251499_6911761682204359_3004118250797261442_n-1024x768-1.jpg)
Vezi mai multe știri pe Ziar Bicaz