Foto. Fauna din pădurile administrate de către Ocolul Silvic Poiana Teiului
Fauna din pădurile administrate de către Ocolul Silvic Poiana Teiului din cadrul Direcției Silvice Neamț, în fotografii realizate în cursul activităților de monitorizare.
Romsilva – Direcția Silvică Neamț administrează, prin intermediul celor 13 ocoale silvice, 208.670 hectare fond forestier, din care 161.169 hectare sunt păduri de stat.
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/421493315_797790232378271_8148064987515605509_n.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/421509923_797790279044933_5256260683416775575_n-768x1024-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/421524973_797790392378255_1875850577015764040_n-832x1024-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/421525755_797790222378272_6378625005138716103_n.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/421562440_797790259044935_9073520296759964900_n-1024x532-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/421890219_776595907827248_4205869252917655814_n-1-768x1024-1.jpg)
Regia Nationala a Padurilor – Romsilva
Vezi mai multe știri pe Ziar Bicaz