FOTO. Tabăra de iarnă din Farcașa a luat sfârșit
FSA KENSHINKAN KARATE a organizat Tabăra de Iarnă în perioada 18-19 februarie 2023, comuna Farcașa, județul Neamț. Un eveniment care a împletit pregătirea sportivă cu distracția, într-un cadru natural deosebit.
Organizator Shihan Petrescu V. Sebastian
Multumim domnului primar al comunei Farcasa, Bogdan Țifui pentru sprijinul acordat pentru buna desfasurare a taberei de antrenament FSA KENSHINKAN KARATE!
Nihil Sine Deo!
Osu!
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/324941365_5686758218059638_4118163271282021753_n-768x994-2-1024x768-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/331540699_565189338967317_8164873873425695685_n-1024x768-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/331923578_895250664858727_2037070163735276036_n-1024x576-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/331962194_945028496668524_931050235811701660_n-1024x576-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/332069462_5982087038504400_2865785171158991097_n.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/332110460_1165919484110807_2835022822882698144_n-576x1024-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/332181233_665461368675757_1415794517489848095_n-576x1024-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/332198853_1188359165381336_4840771633834886408_n-576x1024-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/332310152_939794087462524_5629811167061656817_n-1024x768-1.jpg)
Vezi mai multe știri pe Ziar Bicaz