Hotărâre a Consiliului Local: Lansarea Proiectului de „Înființare Piste pentru Cicliști în Satul Nisiporești, Comuna Botești”
Consiliul Local al comunei Botești a adoptat o hotărâre semnificativă pentru comunitate, vizând îmbunătățirea opțiunilor de recreere și promovarea unui stil de viață activ. Prin vot unanim, s-a aprobat un proiect ambițios de „Înființare a Pistelor pentru Cicliști” în satul Nisiporești.
botesti