Hotărâri adoptate în cadrul ultimei ședințe de Consiliu Local, la Bălțătești
La data de 27 iulie, la Primăria Bălțătești a avut loc o ședință de Consiliu Local, în cadrul căreia s-au discutat diverse subiecte și s-au aprobat o serie de hotărâri benefice pentru locuitorii comunei: de la rectificarea bugetară, până la modificarea şi completarea Statutului Asociaţiei de Dezvoltare Intercomunitară ”AQUA NEAMŢ”.
Vă prezentăm în cele ce urmează Hotărârile aprobate în această ședință de Consiliu Local:
bal bal1 bal2 bal3 bal4 bal5 bal6