Bicaz ” Hristos a Înviat ! ” – urare din partea primăriței Ana Ancuța De ziarneamt Pe 17 apr. 2023 Distribuie ” Hristos a Înviat ! ” și din partea primăriței Ana Ancuța, care cu drag și iubire a participat la slujba de Înviere alături de oamenii pe care îi conduce. Mulțumim pentru slujba Învierii Domnului, părintelui Mitocariu Ciprian ! Sărbători Pascale binecuvântate ! Ana Ancuța Vezi mai multe știri pe Ziar Bicaz Distribuie FacebookTwitterGoogle+ReddItWhatsAppPinterestE-mail