(IMAGINEA ZILEI) Albia Cuiejdiului, noua parcare pentru trotinete
Nu credem că există vreo justificare logică pentru ca o trotinetă să ajungă tocmai în albia Cuiejdiului și să rămână abandonată acolo, însă… se întâmplă la Piatra-Neamț. Unii utilizatori ai acestor mijloace de deplasare ar avea nevoie de o doză consistentă de bun simț.
Alte comentarii nu își au rostul.
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/trotinete-1-1024x768-1.jpg)
Vezi mai multe știri pe Ziar Piatra-Neamt