IMAGINI//Accident în sensul giratoriu (hotel Ceahlău)
Noaptea trecută în jurul orei 22.30 a avut loc un accident în Piatra-Neamț, mai precis în sensul giratoriu din zona Hotelului Ceahlău.
Potrivit informațiilor transmise de un participant la trafic care a surprins și imaginile atașate, a fost vorba despre veșnica neacordare de prioritate. Nu se cunosc mai multe date în acest moment însă vom reveni cu un comunicat oficial în scurt timp.
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/gir-1-766x1024-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/gir-2-766x1024-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/gir-3-766x1024-1.jpg)
Vezi mai multe știri pe Ziar Piatra-Neamt