Încă o dată BICAZUL a fost gazda unui eveniment de talie națională!
SeminarulNaționalFull-contact SubmissionalArt‘s Kenshinkan & Kickboxing ediția a IV-a a fost un real succes, sala de sport a Școlii gimnaziale ,,Regina Maria” a găzduit pt 2 zile peste 100 de sportivi veniți din toată țara, unde au avut plăcerea să se antreneze alături de maestrul emerit al sportului, domnul Ciprian Sora !
Țin să mulțumesc pe această cale domnului primar Nicolae Sălăgean, domnului vice primar Răzvan Surdu , domnului consilier județean Silviu-Bogdan Ardeleanu , consiliului local al orașului Bicaz, doamnei director Iustina Andronic și doamnei administrator Carmen Ilinca, tuturor instructorilor și sportivilor, și nu în ultimul rând, părinților care fac sacrificii pentru a sprijini copiii în practicarea artelor marțiale.
Mulțumesc în mod deosebit maestrului Ciprian Sora că a dat curs invitației, iar prezența domniei sale a dat o notă de credibilitate evenimentului.
Alături de noi a fost și familia Nelu Vodă și Isabela Popescu cărora le mulțumim pentru tot sprijinul acordat.
Sensei mereu în slujba copiilor!
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/432939761_2129192547419119_680547896548104571_n-1024x498-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/432941903_2129192074085833_2467613514429224383_n-498x1024-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/432942390_2129192487419125_2899327279828734317_n-1024x498-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/432953005_2129192917419082_1365404400027297004_n-1024x768-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/433012531_2129192514085789_7954436296691206306_n-1024x651-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/433045310_2129193184085722_6815261903585629556_n-768x1024-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/433067939_2129192640752443_7038537938081030055_n-1024x498-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/433100030_2129192814085759_8350953233625974805_n-1024x768-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/433112693_2129192680752439_4655678114735732167_n-1024x498-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/433242702_2129192787419095_506416085512971262_n-1024x461-1.jpg)
Vezi mai multe știri pe Ziar Bicaz