Încă o stație de autobuz, de zeci de mii de euro, a fost distrusă în Piatra-Neamț (FOTO)
Stația de zeci de mii de euro, proaspăt montată pe strada Ozanei, din zona intersecției de la Spital, a fost, cel mai probabil, vandalizată. Geamul exterior, destinat reclamelor, a fost spart și bucățile de sticlă s-au împrăștiat pe trotuar.
Incidentul ne-a fost adus la cunoștință de un cititor, astăzi, în jurul orei 17.00. Ne-am deplasat la fața locului și, într-adevăr, situația se confirmă.
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/statie-ozana-2-1024x768-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/statie-ozana-3-1024x768-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/statie-ozana-1-1024x768-1.jpg)
FOTO: ziarpiatraneamt.ro
Vezi mai multe știri pe Ziar Piatra-Neamt