Inspirație și minunăție din mâna elevilor din Tașca (FOTO)
Cu ocazia sărbătorilor de iarnă, elevii Școlii Gimnaziale ” Vasile Mitru” Tașca, sub îndrumarea cadrelor didactice de la fiecare clasă, au confecționat diferite ornamente, scopul fiind reciclarea și reutilizarea deșeurilor.
S-au realizat decorațiuni care au fost prezentate și la Târgul de Crăciun din comună.
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/318745280_724012769397950_4954789694443519188_n-768x1024-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/319157752_886952665823596_4071985626311957155_n-1024x768-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/319161310_1610162176122655_2061664206496062958_n-1024x768-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/319224563_554759113172590_6861654089167685463_n-768x1024-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/319352853_1410838376110938_1873630957224323487_n-1024x768-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/319361626_1528038977682554_2704004491777402573_n-1024x768-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/319517618_1186996911900526_8820576770274051047_n-1024x768-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/319545938_1579712782543632_194927652188573314_n-1024x768-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/319564330_854583208927482_6961485959108135587_n-768x1024-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/319850610_1215182796078480_2467539669122498940_n-1024x768-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/320287529_1283340735795440_1188119231594945204_n-1024x768-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/320335197_708368370649616_8983671312022947234_n-1024x768-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/320344408_749690459850861_2521192641407702879_n-1024x768-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/320414570_900791714425915_7311102961855918146_n.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/320506479_508104851292030_4221403584165295536_n.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/320541978_568781031667180_3612914244933069934_n.jpg)
Vezi mai multe știri pe Ziar Bicaz