Intervenție a pompierilor într-un bloc din Piatra-Neamț: proprietarul nu răspundea la telefon, murise…
Ieri, la ora 12:14, pompierii au fost solicitați pentru realizarea accesului într-o locuință din municipiul Piatra Neamț, str. Sirenei, al cărei proprietar nu răspunde la telefon.
La locul indicat s-a deplasat echipajul de descarcerare al Detașamentului Piatra Neamț, a intrat în locuință și a găsit pe proprietarul în vârstă de 71 de ani, din nefericire, decedat, a transmis ISU Neamț.
Condoleanțe familiei!
Vezi mai multe știri pe Ziar Piatra-Neamt