Intervenție a Salvamont Neamț pe Ceahlău în sprijinul unei persoane cu afecțiuni medicale (IMAGINI)
Astăzi, 3 august, a avut loc o acțiune a salvamontiștilor din cadrul serviciului Salvamont al Consiliului Județean Neamț pentru acordarea primului ajutor medical și transportul unei persoane cu afecțiuni medicale acute aflată în zona Dochia, masivul Ceahlau.
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/WhatsApp-Image-2023-08-03-at-22.08.44-1-1024x768-1.jpeg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/WhatsApp-Image-2023-08-03-at-22.08.44-768x1024-1.jpeg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/WhatsApp-Image-2023-08-03-at-22.08.45-1024x768-1.jpeg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/WhatsApp-Image-2023-08-03-at-22.16.17-1024x576-1.jpeg)
Vezi mai multe știri pe Ziar Piatra-Neamt