Interviul de angajare în cadrul proiectului educațional „Târg de Joburi”
Marti, 07.06.2022, ora 10, a avut loc interviul de angajare în cadrul proiectului educațional „Târg de Joburi”, eveniment la care au participat 10 firme și 26 elevi.
Oportunitatea de a candida la un interviu de angajare a fost apreciată de elevii care au intocmit C.V- uri Europass și s-au prezentat cu seriozitate la selectie.
Conducerea Liceului „Carol I” Bicaz adresează mulțumiri reprezentanților firmelor partenere în proiect și felicitări elevilor participanți: „Mulțumiri speciale partenerilor noștri in proiect Primăria Bicaz si Camera de Comerț si Industrie Neamț pentru sprijinul acordat in organizarea activităților.„
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/284924771_5400330770026926_136535314497501035_n-768x1024-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/284928890_5400316156695054_2042897551701116581_n-768x1024-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/284958388_5400316276695042_8833004255398779650_n-768x1024-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/285055172_5400316670028336_7451161343189034306_n-768x1024-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/285151502_5400329890027014_3312368602718877913_n-768x1024-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/285532817_5400316523361684_279439853395671482_n-768x1024-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/285675484_5400313670028636_8406600009515955580_n-768x1024-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/285821475_5400313313362005_4406297391077472362_n-768x1024-1.jpg)
Vezi mai multe știri pe Ziar Bicaz