MADE IN NEAMȚ: Căpșune cu gust delicios, în Piața Centrală
În Piața Centrală din Piatra-Neamț găsiți, la un preț modic pe kilogram, căpșune cu miros deosebit și gust delicios. Producătorul e din satul Ghigoiești, comuna Ștefan cel Mare.
O mână de oameni muncesc cu mâinile lor și păstrează tradiția. Sprijină oamenii care fac așa ceva în acest județ, cumpărând produsele lor înainte ca ei să dispară.
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/capsune-1-1024x768-1.jpeg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/capsune-2-768x1024-1.jpeg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/capsune-3-1024x768-1.jpeg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/capsune-4-1024x768-1.jpeg)
Vezi mai multe știri pe Ziar Piatra-Neamt