Ocolul Silvic Borca a participat la expoziția ,,Flora Fest”
In data de 7 mai, Ocolul Silvic Borca a participat în cadrul expoziției tematice ,,Flora Fest”- Piatra Neamț, expoziție ce își propune să promoveze producătorii locali , prin prezentarea păstrăvului ca produs autentic, crescut în Păstrăvăria Stegioara – Direcția Silvică Neamț.
” Mulțumim colegilor de la silvoturism și păstrăvărie pentru implicare și susținere.” , a transmis Romsilva – Ocolul Silvic Borca.
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/279125470_451476713448235_2954591527946675032_n.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/279187354_451476843448222_8256860454444902100_n-1024x767-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/279377789_451476763448230_2736140193494668608_n-1024x767-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/279641622_451477123448194_2749076851382437825_n-1024x767-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/279886633_451477366781503_1079791771663766028_n-767x1024-1.jpg)
Vezi mai multe știri pe Ziar Bicaz