Pe 9 septembrie, Taverna Nautilus se deschide în Piatra-Neamț. Specialitatea casei: fructele de mare
Un nou restaurant se deschide la Piatra-Neamț. Taverna Nautilus primește oaspeți începând cu data de 9 septembrie 2023 pentru a gusta cele mai bune fructe de mare și alte specialități pe gustul tuturor.
Situată pe bulevardul Gen. Nicolae Dăscălescu, nr. 314a, Taverna Nautilus își propune să scrie o poveste frumoasă în orașul de la poalele Pietricicăi și să dobândească mulți clienți fideli. Localul dispune și de o parcare generoasă.
Tot ceea ce trebuie să faceți este să încercați preparatele măcar o dată pentru a vă bucura de gustul ingredientelor proaspete, aduse săptămânal din zona Puglia – Italia.
Poftă bună!
Vezi mai multe știri pe Ziar Piatra-Neamt