Pentru că ați fost cuminți, Moș Nicolae vă anunță Târgul de Crăciun de la Tarcău !
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/tarcau-1024x512-1.png)
Cu bucurie vă invităm să vă alăturați celei de-a doua ediții a Târgului de Crăciun la Tarcău, desfășurat în perioada 16 Decembrie – 8 Ianuarie!
Experimentați magia sărbătorilor într-un cadru pitoresc, unde vă așteaptă carusel, trenuleț, expoziție de produse și ornamente, spectacole de colinde, datini și obiceiuri autentice. Nu lipsesc nici Mos Crăciun și alte surprize minunate. Haideți să creăm împreună amintiri de neuitat în acest sezon festiv!
Vezi mai multe știri pe Ziar Bicaz