Pentru noi, o zi ca oricare alta, pentru familie…o duminică neagră/găsit decedat în casă la doar 47 de ani, în această dimineață (Piatra-Neamț)
În această dimineață la ora 09:22 pompierii au fost solicitați să intervină în municipiul Piatra-Neamț, pentru deblocarea unei uși de la un apartament situat într-un bloc de locuințe de pe strada Mihai Viteazul, deoarece proprietarul nu a mai răspuns la ușă și nici la telefon de 2 zile.
La locul solicitării s-au deplasat două echipaje de pompieri cu o autospecială pentru descarcerare și o ambulanță SMURD din cadrul Detașamentului Piatra-Neamț.
Cu ajutorul echipamentelor specifice din dotarea autospecialei, pompierii au deschis ușa apartamentului situat la etajul șase, unde au găsit un bărbat de 47 de ani fără semne vitale, a transmis Căpitan Irina POPA – ISU NEAMȚ.
Condoleanțe familiei!
Vezi mai multe știri pe Ziar Piatra-Neamt