Poiana Teiului – S-a dat start proiectului CINEMA LA BIBLIOTECĂ
Ieri s-a dat startul proiectului CINEMA LA BIBLIOTECĂ alături de copiii din comuna Poiana Teiului, care au venit în număr mare.
A fost o experiență frumoasă pentru noi toți. Copiii au fost foarte încântați și s-au arătat dornici să participe și la următoarele proiecții. Am vizionat împreună toate filmulețele și am discutat despre fiecare în parte. Bineînțeles că de la CINEMA nu a lipsit nici popcornul, pentru a fi totul așa cum trebuie. Noi zicem că este începutul unei povești frumoase…
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/433659267_1387764958597814_2356919176189236447_n-1024x768-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/434652973_1387765071931136_4861971436658573349_n-768x1024-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/434658220_1387765005264476_6445316068594680298_n-1024x768-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/434660994_1387765058597804_8456137956092677910_n-1024x768-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/434664821_1387764935264483_8608920417053251597_n-768x1024-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/434666804_1387764758597834_2315821091968172304_n-768x1024-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/434668892_1387764805264496_9188489072735823312_n-1024x768-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/434676133_1387777231929920_6091468398443061334_n-510x1024-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/434682145_1387777265263250_2868389188186846899_n-1024x768-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/434683248_1387777198596590_5600840995514215942_n-1024x458-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/434721643_1387764895264487_7337412215077790913_n-768x1024-1.jpg)
Vezi mai multe știri pe Ziar Bicaz