Primăria Orașului Bicaz face apel la toți cetățenii
Din cauza scăderii drastice a nivelului apei în pânza freatică, Primăria Orașului Bicaz face apel la toți cetățenii să utilizeze cu simț de răspundere apa din rețeaua de alimentare publică cu apă , doar în scop menajer, nu și pentru alte activități, gen udatul grădinii, etc. În caz contrar, există probabilitatea de a se sista alimentarea cu apă potabilă în perioada următoare. Mulțumim pentru înțelegere.
primariabicaz.ro
Vezi mai multe știri pe Ziar Bicaz