Probleme din cauza fenomenelor meteo: stâlp de telefonie căzut peste o mașină în Piatra-Neamț
ISU Neamț informează că ăn aceste momente un echipaj de pompieri cu o autospecială complexă pentru intervenție intervine pentru degajarea unui stâlp de telefonie căzut pe un autoturism staționat (fără persoane) în cartierul Speranța, în municipiul Piatra Neamț.
Reevenim cu noi date.
Vezi mai multe știri pe Ziar Piatra-Neamt