Reabilitarea și modernizarea infrastructurii rutiere în Poiana Teiului: 27 de străzi spre o comunitate mai bună
Luni, 3 iulie, la sediul Ministerului Dezvoltării, Lucrărilor Publice și Administrației, Ana Ancuța, primarul comunei Poiana Teiului, a semnat contractul de finanțare încheiat in cadrul PNI Anghel Saligny pentru implementarea unui proiect care vizează reabilitarea și modernizarea infrastructurii rutiere a unui număr de 27 de străzi, o investiție importantă pentru admnistrația și locuitorii din Poiana Teiului.
Drumurile cuprinse în cadrul proiectului sunt următoarele:
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/350507890_1293973594544745_5253778916592079799_n-517x1024-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/350524049_1293973707878067_3050953936572901167_n-534x1024-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/350534065_1293973101211461_2341945939644004191_n-510x1024-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/351550343_1293973267878111_5449911997385907048_n-498x1024-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/352362990_1293973317878106_1782705942231780089_n-548x1024-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/352368621_1293973127878125_7003318171838849998_n-522x1024-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/352399667_1293973011211470_3352246652316621111_n-506x1024-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/352401720_1293973734544731_5621507858867245763_n-564x1024-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/352402969_1293973204544784_959952638316058461_n-549x1024-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/352404973_1293973444544760_2557955949142296986_n-544x1024-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/352781046_1293973771211394_5318510508960180669_n-552x1024-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/353427204_1293973617878076_5844333911929556785_n-541x1024-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/353443137_1293972704544834_3509540461127706863_n-845x1024-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/353446328_1293973557878082_3532983439327828003_n-529x1024-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/353452290_1293973297878108_2462262950095589920_n-549x1024-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/353463196_1293973241211447_7997360671353305043_n-515x1024-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/355106794_1293973067878131_3683737726870175777_n-500x1024-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/355157014_1293973504544754_6773872108509828824_n-515x1024-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/355909866_1293973647878073_7869356657368078890_n-528x1024-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/356235662_1293973357878102_372790581078209820_n-515x1024-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/356243999_1293973631211408_5737760938900717606_n-576x1024-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/357067333_1293973384544766_7469616029747850935_n-513x1024-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/357075273_1293973677878070_8015130860425035833_n-512x1024-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/357099294_1293973041211467_8659006944028815066_n-507x1024-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/357132526_1293973467878091_8203975586341819541_n-497x1024-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/357134095_1293973421211429_563263817736494167_n-555x1024-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/357731709_1293973844544720_7872438212091141125_n-522x1024-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/357761146_1293973804544724_1304608091583775031_n-520x1024-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/358136831_1293971611211610_822030983061867985_n.jpg)
Vezi mai multe știri pe Ziar Bicaz