S-au încheiat lucrările de renovare a intrării UPU și a cabinetului stomatologic din cadrul Spitalului Județean de Urgență Piatra-Neamț
Asociația Volunteer for Life a finalizat lucrările de renovare începute în luna decembrie 2022 de la intrarea UPU și Cabinetul stomatologic din cadrul Spitalului Județean de Urgență Piatra-Neamț.
„Mulțumim sponsorilor și ne bucurăm că pacienții și aparținătorii acestora veniți la UPU vor aștepta în condiții optime! În luna aprilie vom continua renovările cu faza a treia ce va include holul, cabinetele și saloanele UPU.”, transmit reprezentanții unității medicale.
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/spital-1-1024x576-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/spital-2-768x1024-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/spital-3-1024x768-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/spital-4-1024x768-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/spital-5-768x1024-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/spital-6-768x1024-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/spital-7-1024x576-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/spital-8-768x1024-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/spital-9-576x1024-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/spital-10-576x1024-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/spital-11-768x1024-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/spital-12.jpg)
FOTO: Spitalul Judetean de Urgenta Piatra Neamt
Vezi mai multe știri pe Ziar Piatra-Neamt