Sala Polivalentă de la Piatra-Neamț este în paragină, dar beneficiază de două investiții noi și foarte scumpe
Sala Polivalentă de la Piatra-Neamț a fost dată uitării de către administrația locală.
Totul este în paragină, dar avem un fel de suport pentru biciclete electrice care a costat o avere și o stație de încărcare a mașinilor electrice, care de asemenea a costat o mulțime de bani.
E bine cu aceste investiții în electrificarea transportului pentru a salva planeta și pentru a umple conturile unor băieți deștepți, dar ce facem cu sala polivalentă care arată ca o clădire părăsită?
Vezi mai multe știri pe Ziar Piatra-Neamt