Sărbătoarea Borleștenilor 2023, în imagini: Surprize, premii, momente de voie bună în comunitate
În perioada 19-20 august, comuna Borlești a îmbrăcat straie de sărbătoare. Evenimentul organizat la inițiativa primarului George MUTU, cu sprijinul Consiliului local Borlești și în colaborare cu Consiliul județean Neamț și Centrul de Cultură și Arte „Carmen Saeculare” a purtat numele „Sărbătoarea Borleștenilor”. Printre oficialitățile care au fost prezente alături de organizatori se numără Ion Asaftei, președintele CJ Neamț, prefectul de Neamț, Adrian Niță, vicepreședintele CJ Neamț, Adrian Păduraru și inspectorul școlar general, Florentina Moise.
Sătenii au avut parte de două zile pline de manifestări cultural-artistice, precum și de activități sportive.
Invitați precum Ansamblul Folcloric Comorile Neamțului, Trupa Lotus, Glance, Laurențiu Marian, Grupul Vocal Sânzienele, Parascheva Budacă, Miruna Asmarandei, Andrei Drăgușanu, Sofia Mihalache, Ecaterina Neamțu, Casian Vicoveanu, Radu Cercel, Savin și Brotnei, Ana Maria Mihalache, Anastasia Taban, Sofia Aursulesei, Alin Axinte, Ana Maria Dospinescu, Jean Inchim, Eva Manea, Elena Laura Căliman, Maia Anghel, Gabriel Ostahie, Amelia Saba, Daria David au oferit publicului spectator momente de bucurie și bună dispoziție.
De asemenea, nu au lipsit momentele culinare, focurile de tabără, artificiile, DJ-discoteca, șezătoarea, nici organizarea Cupei Borleștiului la fotbal.
Turneul de Minifotbal organizat cu ocazia SĂRBĂTORII BORLEȘTENILOR s-a desfășurat pe terenul Școlii Ruseni cu o finală de excepție, câștigată după lovituri de departajare, scorul fiind egal după timpul regulamentar de joc, de către VIITORUL RUSENI.
12 elevi care au terminat anul școlar cu media 10 au fost premiați de inspectorul școlar general Florentina Moise. De asemenea, au fost acordate mai multe premii de apreciere unor ONG-uri, tineri și cadre didactice cu rezultate deosebite la diverse concursuri școlare, sportive și vocaționale. 29 de cupluri de seniori, care au împlinit 50 de ani de căsătorie au fost, de asemenea, premiate.
Locația acesui eveniment a fost aceeași ca și în anii precedenți, și anume pe Aleea Dispensarului, în locul amenajat de Primăria Borlești pentru organizarea manifestărilor de acest gen.
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/zilele-com-Borlesti-2023-1-1024x576-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/zilele-com-Borlesti-2023-2-1024x576-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/zilele-com-Borlesti-2023-4-576x1024-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/zilele-com-Borlesti-2023-5-1024x627-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/zilele-com-Borlesti-2023-6-1024x577-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/zilele-com-Borlesti-2023-7-1024x577-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/zilele-com-Borlesti-2023-8-1024x576-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/zilele-com-Borlesti-2023-9-1024x572-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/zilele-com-Borlesti-2023-10-1024x576-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/zilele-com-Borlesti-2023-11-1024x577-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/zilele-com-Borlesti-2023-13-1024x576-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/zilele-com-Borlesti-2023-14-1024x478-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/zilele-com-Borlesti-2023-15-1024x575-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/zilele-com-Borlesti-2023-17-1024x577-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/zilele-com-Borlesti-2023-18-1024x577-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/zilele-com-Borlesti-2023-19-1024x577-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/zilele-com-Borlesti-2023-20-1024x577-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/zilele-com-Borlesti-2023-21-1024x577-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/zilele-com-Borlesti-2023-22-1024x577-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/zilele-com-Borlesti-2023-23-1024x577-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/zilele-com-Borlesti-2023-24-1024x577-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/zilele-com-Borlesti-2023-25-1024x576-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/zilele-com-Borlesti-2023-26-577x1024-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/zilele-com-Borlesti-2023-27-576x1024-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/zilele-com-Borlesti-2023-28-577x1024-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/zilele-com-Borlesti-2023-29-1024x615-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/zilele-com-Borlesti-2023-30-1024x577-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/zilele-com-Borlesti-2023-31-576x1024-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/zilele-com-Borlesti-2023-32-1024x577-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/zilele-com-Borlesti-2023-33-1024x577-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/zilele-com-Borlesti-2023-34-1024x577-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/zilele-com-Borlesti-2023-35-577x1024-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/zilele-com-Borlesti-2023-36-1024x577-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/zilele-com-Borlesti-2023-37-1024x577-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/zilele-com-Borlesti-2023-38-577x1024-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/zilele-com-Borlesti-2023-39-1024x577-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/zilele-com-Borlesti-2023-40-577x1024-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/zilele-com-Borlesti-2023-41-1024x577-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/zilele-com-Borlesti-2023-42-1024x577-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/zilele-com-Borlesti-2023-44-1024x577-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/zilele-com-Borlesti-2023-45-576x1024-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/zilele-com-Borlesti-2023-46-1024x577-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/zilele-com-Borlesti-2023-47-1024x577-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/zilele-com-Borlesti-2023-48-1024x577-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/zilele-com-Borlesti-2023-49-1024x577-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/zilele-com-Borlesti-2023-50-1024x577-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/zilele-com-Borlesti-2023-51-576x1024-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/zilele-com-Borlesti-2023-52-576x1024-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/zilele-com-Borlesti-2023-53-1024x577-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/zilele-com-Borlesti-2023-55-1024x681-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/zilele-com-Borlesti-2023-56-681x1024-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/zilele-com-Borlesti-2023-57-681x1024-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/zilele-com-Borlesti-2023-60-1024x681-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/zilele-com-Borlesti-2023-61-1024x681-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/zilele-com-Borlesti-2023-62-1024x680-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/zilele-com-Borlesti-2023-63-681x1024-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/zilele-com-Borlesti-2023-64-1024x681-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/zilele-com-Borlesti-2023-65-1024x681-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/zilele-com-Borlesti-2023-66-681x1024-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/zilele-com-Borlesti-2023-67-681x1024-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/zilele-com-Borlesti-2023-68-1024x681-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/zilele-com-Borlesti-2023-70-681x1024-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/zilele-com-Borlesti-2023-71-681x1024-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/zilele-com-Borlesti-2023-72-1024x681-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/zilele-com-Borlesti-2023-73-1024x681-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/zilele-com-Borlesti-2023-74-1024x681-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/zilele-com-Borlesti-2023-75-681x1024-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/zilele-com-Borlesti-2023-76-681x1024-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/zilele-com-Borlesti-2023-77-1024x681-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/zilele-com-Borlesti-2023-78-1024x681-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/zilele-com-Borlesti-2023-79-1024x681-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/zilele-com-Borlesti-2023-80-1024x681-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/zilele-com-Borlesti-2023-81-1024x681-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/zilele-com-Borlesti-2023-82-1024x681-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/zilele-com-Borlesti-2023-83-1024x681-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/zilele-com-Borlesti-2023-84-681x1024-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/zilele-com-Borlesti-2023-85-1024x681-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/zilele-com-Borlesti-2023-86-1024x681-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/zilele-com-Borlesti-2023-87-1024x681-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/zilele-com-Borlesti-2023-88-1024x681-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/zilele-com-Borlesti-2023-89-1024x681-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/zilele-com-Borlesti-2023-90-1024x681-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/zilele-com-Borlesti-2023-91-1024x681-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/zilele-com-Borlesti-2023-92-1024x681-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/zilele-com-Borlesti-2023-93-1024x681-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/zilele-com-Borlesti-2023-94-1024x681-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/zilele-com-Borlesti-2023-95-1024x681-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/zilele-com-Borlesti-2023-96-1024x681-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/zilele-com-Borlesti-2023-97-1024x681-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/zilele-com-Borlesti-2023-98-1024x681-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/zilele-com-Borlesti-2023-99-1024x681-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/zilele-com-Borlesti-2023-100-1024x681-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/zilele-com-Borlesti-2023-101-1024x681-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/zilele-com-Borlesti-2023-102-1024x681-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/zilele-com-Borlesti-2023-103-1024x681-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/zilele-com-Borlesti-2023-104-1024x681-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/zilele-com-Borlesti-2023-105-1024x681-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/zilele-com-Borlesti-2023-106-1024x681-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/zilele-com-Borlesti-2023-107-1024x681-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/zilele-com-Borlesti-2023-108-1024x681-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/zilele-com-Borlesti-2023-109-1024x681-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/zilele-com-Borlesti-2023-110-1024x681-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/zilele-com-Borlesti-2023-111-1024x681-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/zilele-com-Borlesti-2023-112-1024x681-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/zilele-com-Borlesti-2023-113-1024x681-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/zilele-com-Borlesti-2023-115-681x1024-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/zilele-com-Borlesti-2023-116-1024x681-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/zilele-com-Borlesti-2023-117-1024x681-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/zilele-com-Borlesti-2023-118-1024x681-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/zilele-com-Borlesti-2023-119-1024x681-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/zilele-com-Borlesti-2023-120-1024x681-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/zilele-com-Borlesti-2023-121-1024x681-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/zilele-com-Borlesti-2023-122-1024x681-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/zilele-com-Borlesti-2023-123-1024x681-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/zilele-com-Borlesti-2023-124-1024x681-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/zilele-com-Borlesti-2023-125-1024x681-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/zilele-com-Borlesti-2023-126-1024x681-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/zilele-com-Borlesti-2023-127-1024x681-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/zilele-com-Borlesti-2023-128-1024x681-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/zilele-com-Borlesti-2023-130-1024x681-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/zilele-com-Borlesti-2023-131-1024x681-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/zilele-com-Borlesti-2023-132-1024x681-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/zilele-com-Borlesti-2023-133-1024x681-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/zilele-com-Borlesti-2023-135-1024x681-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/zilele-com-Borlesti-2023-136-1024x681-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/zilele-com-Borlesti-2023-138-1024x681-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/zilele-com-Borlesti-2023-139-1024x681-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/zilele-com-Borlesti-2023-141-1024x681-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/zilele-com-Borlesti-2023-143-1024x681-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/zilele-com-Borlesti-2023-144-1024x681-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/zilele-com-Borlesti-2023-146-1024x681-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/zilele-com-Borlesti-2023-148-1024x681-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/zilele-com-Borlesti-2023-150-1024x681-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/zilele-com-Borlesti-2023-152-1024x681-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/zilele-com-Borlesti-2023-154-1024x681-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/zilele-com-Borlesti-2023-156-1024x681-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/zilele-com-Borlesti-2023-158-1024x681-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/zilele-com-Borlesti-2023-159-1024x681-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/zilele-com-Borlesti-2023-160-1024x681-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/zilele-com-Borlesti-2023-162-1024x681-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/zilele-com-Borlesti-2023-164-1024x681-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/zilele-com-Borlesti-2023-165-1024x681-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/zilele-com-Borlesti-2023-167-681x1024-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/zilele-com-Borlesti-2023-169-1024x681-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/zilele-com-Borlesti-2023-170-1024x681-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/zilele-com-Borlesti-2023-171-681x1024-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/zilele-com-Borlesti-2023-172-1024x681-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/zilele-com-Borlesti-2023-173-1024x681-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/zilele-com-Borlesti-2023-174-1024x681-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/zilele-com-Borlesti-2023-175-1024x681-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/zilele-com-Borlesti-2023-176-1024x681-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/zilele-com-Borlesti-2023-177-681x1024-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/zilele-com-Borlesti-2023-178-681x1024-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/zilele-com-Borlesti-2023-179-681x1024-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/zilele-com-Borlesti-2023-180-1024x681-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/zilele-com-Borlesti-2023-181-1024x681-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/zilele-com-Borlesti-2023-182-1024x681-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/zilele-com-Borlesti-2023-183-681x1024-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/zilele-com-Borlesti-2023-184-1024x681-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/zilele-com-Borlesti-2023-185-1024x681-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/zilele-com-Borlesti-2023-186-681x1024-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/zilele-com-Borlesti-2023-187-681x1024-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/zilele-com-Borlesti-2023-188-681x1024-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/zilele-com-Borlesti-2023-189-1024x681-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/zilele-com-Borlesti-2023-190-681x1024-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/zilele-com-Borlesti-2023-191-681x1024-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/zilele-com-Borlesti-2023-192-1024x681-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/zilele-com-Borlesti-2023-193-681x1024-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/zilele-com-Borlesti-2023-194-1024x681-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/zilele-com-Borlesti-2023-196-1024x681-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/zilele-com-Borlesti-2023-197-1024x681-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/zilele-com-Borlesti-2023-198-1024x681-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/zilele-com-Borlesti-2023-200-1024x681-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/zilele-com-Borlesti-2023-202-1024x681-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/zilele-com-Borlesti-2023-204-681x1024-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/zilele-com-Borlesti-2023-205-1024x681-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/zilele-com-Borlesti-2023-207-1024x681-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/zilele-com-Borlesti-2023-208-1024x681-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/zilele-com-Borlesti-2023-209-1024x681-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/zilele-com-Borlesti-2023-210-1024x681-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/zilele-com-Borlesti-2023-214-681x1024-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/zilele-com-Borlesti-2023-215-1024x681-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/zilele-com-Borlesti-2023-219-1024x681-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/zilele-com-Borlesti-2023-220-681x1024-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/zilele-com-Borlesti-2023-221-1024x681-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/zilele-com-Borlesti-2023-222-1024x681-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/zilele-com-Borlesti-2023-223-681x1024-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/zilele-com-Borlesti-2023-224-1024x681-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/zilele-com-Borlesti-2023-225-1024x681-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/zilele-com-Borlesti-2023-226-1024x681-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/zilele-com-Borlesti-2023-228-681x1024-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/zilele-com-Borlesti-2023-229-681x1024-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/zilele-com-Borlesti-2023-230-681x1024-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/zilele-com-Borlesti-2023-231-681x1024-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/zilele-com-Borlesti-2023-232-681x1024-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/zilele-com-Borlesti-2023-233-681x1024-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/zilele-com-Borlesti-2023-234-1024x681-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/zilele-com-Borlesti-2023-236-681x1024-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/zilele-com-Borlesti-2023-237-681x1024-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/zilele-com-Borlesti-2023-238-1024x681-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/zilele-com-Borlesti-2023-239-680x1024-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/zilele-com-Borlesti-2023-240-681x1024-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/zilele-com-Borlesti-2023-241-680x1024-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/zilele-com-Borlesti-2023-242-681x1024-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/zilele-com-Borlesti-2023-243-1024x681-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/zilele-com-Borlesti-2023-244-681x1024-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/zilele-com-Borlesti-2023-245-1024x681-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/zilele-com-Borlesti-2023-246-681x1024-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/zilele-com-Borlesti-2023-247-1024x681-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/zilele-com-Borlesti-2023-249-681x1024-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/zilele-com-Borlesti-2023-250-681x1024-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/zilele-com-Borlesti-2023-251-681x1024-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/zilele-com-Borlesti-2023-252-681x1024-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/zilele-com-Borlesti-2023-253-681x1024-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/zilele-com-Borlesti-2023-254-681x1024-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/zilele-com-Borlesti-2023-256-681x1024-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/zilele-com-Borlesti-2023-257-681x1024-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/zilele-com-Borlesti-2023-261-1024x681-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/zilele-com-Borlesti-2023-262-680x1024-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/zilele-com-Borlesti-2023-264-681x1024-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/zilele-com-Borlesti-2023-266-681x1024-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/zilele-com-Borlesti-2023-267-1024x681-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/zilele-com-Borlesti-2023-268-680x1024-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/zilele-com-Borlesti-2023-270-1024x681-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/zilele-com-Borlesti-2023-271-1024x681-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/zilele-com-Borlesti-2023-272-1024x681-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/zilele-com-Borlesti-2023-273-1024x681-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/zilele-com-Borlesti-2023-274-1024x681-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/zilele-com-Borlesti-2023-275-1024x681-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/zilele-com-Borlesti-2023-276-681x1024-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/zilele-com-Borlesti-2023-277-681x1024-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/zilele-com-Borlesti-2023-278-1024x681-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/zilele-com-Borlesti-2023-279-1024x681-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/zilele-com-Borlesti-2023-280-1024x681-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/zilele-com-Borlesti-2023-281-1024x681-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/zilele-com-Borlesti-2023-282-1024x681-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/zilele-com-Borlesti-2023-283-1024x681-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/zilele-com-Borlesti-2023-284-1024x681-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/zilele-com-Borlesti-2023-285-681x1024-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/zilele-com-Borlesti-2023-286-1024x681-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/zilele-com-Borlesti-2023-288-1024x681-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/zilele-com-Borlesti-2023-289-1024x681-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/zilele-com-Borlesti-2023-290-1024x681-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/zilele-com-Borlesti-2023-292-1024x681-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/zilele-com-Borlesti-2023-293-1024x681-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/zilele-com-Borlesti-2023-296-1024x681-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/zilele-com-Borlesti-2023-299-681x1024-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/zilele-com-Borlesti-2023-300-681x1024-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/zilele-com-Borlesti-2023-301-1024x681-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/zilele-com-Borlesti-2023-302-1024x681-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/zilele-com-Borlesti-2023-303-1024x681-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/zilele-com-Borlesti-2023-306-681x1024-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/zilele-com-Borlesti-2023-309-1024x472-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/zilele-com-Borlesti-2023-312-1024x681-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/zilele-com-Borlesti-2023-313-1024x681-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/zilele-com-Borlesti-2023-314-1024x681-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/zilele-com-Borlesti-2023-319-1024x681-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/zilele-com-Borlesti-2023-321-1024x681-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/zilele-com-Borlesti-2023-323-681x1024-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/zilele-com-Borlesti-2023-325-681x1024-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/zilele-com-Borlesti-2023-327-1024x681-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/zilele-com-Borlesti-2023-329-1024x681-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/zilele-com-Borlesti-2023-331-681x1024-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/zilele-com-Borlesti-2023-332-1024x681-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/zilele-com-Borlesti-2023-336-1024x681-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/zilele-com-Borlesti-2023-337-1024x681-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/zilele-com-Borlesti-2023-338-1024x681-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/zilele-com-Borlesti-2023-340-1024x681-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/zilele-com-Borlesti-2023-341-1024x681-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/zilele-com-Borlesti-2023-343-1024x681-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/zilele-com-Borlesti-2023-344-681x1024-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/zilele-com-Borlesti-2023-351-1024x681-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/zilele-com-Borlesti-2023-352-1024x681-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/zilele-com-Borlesti-2023-355-1024x681-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/zilele-com-Borlesti-2023-356-681x1024-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/zilele-com-Borlesti-2023-357-1024x681-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/zilele-com-Borlesti-2023-362-1024x681-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/zilele-com-Borlesti-2023-363-681x1024-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/zilele-com-Borlesti-2023-366-1024x681-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/zilele-com-Borlesti-2023-368-1024x681-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/zilele-com-Borlesti-2023-370-1024x681-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/zilele-com-Borlesti-2023-371-1024x681-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/zilele-com-Borlesti-2023-372-1024x681-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/zilele-com-Borlesti-2023-373-1024x681-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/zilele-com-Borlesti-2023-374-1024x681-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/zilele-com-Borlesti-2023-375-1024x681-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/zilele-com-Borlesti-2023-376-1024x681-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/zilele-com-Borlesti-2023-377-1024x681-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/zilele-com-Borlesti-2023-378-1024x681-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/zilele-com-Borlesti-2023-379-1024x681-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/zilele-com-Borlesti-2023-380-1024x681-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/zilele-com-Borlesti-2023-381-1024x681-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/zilele-com-Borlesti-2023-382-1024x681-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/zilele-com-Borlesti-2023-383-1024x681-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/zilele-com-Borlesti-2023-384-1024x681-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/zilele-com-Borlesti-2023-385-1024x681-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/zilele-com-Borlesti-2023-387-1024x681-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/zilele-com-Borlesti-2023-388-1024x681-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/zilele-com-Borlesti-2023-389-1024x681-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/zilele-com-Borlesti-2023-390-1024x681-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/zilele-com-Borlesti-2023-391-1024x681-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/zilele-com-Borlesti-2023-392-1024x681-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/zilele-com-Borlesti-2023-393-1024x681-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/zilele-com-Borlesti-2023-394-1024x681-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/zilele-com-Borlesti-2023-395-1024x681-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/zilele-com-Borlesti-2023-396-1024x681-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/zilele-com-Borlesti-2023-397-1024x681-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/zilele-com-Borlesti-2023-398-1024x681-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/zilele-com-Borlesti-2023-401-1024x681-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/zilele-com-Borlesti-2023-405-1024x681-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/zilele-com-Borlesti-2023-406-681x1024-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/zilele-com-Borlesti-2023-407-1024x681-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/zilele-com-Borlesti-2023-408-1024x681-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/zilele-com-Borlesti-2023-409-1024x681-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/zilele-com-Borlesti-2023-410-1024x681-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/zilele-com-Borlesti-2023-411-1024x681-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/zilele-com-Borlesti-2023-412-1024x681-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/zilele-com-Borlesti-2023-415-1024x681-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/zilele-com-Borlesti-2023-416-1024x681-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/zilele-com-Borlesti-2023-417-1024x681-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/zilele-com-Borlesti-2023-418-1024x681-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/zilele-com-Borlesti-2023-419-1024x681-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/zilele-com-Borlesti-2023-420-1024x681-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/zilele-com-Borlesti-2023-421-1024x681-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/zilele-com-Borlesti-2023-422-1024x681-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/zilele-com-Borlesti-2023-427-1024x681-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/zilele-com-Borlesti-2023-428-1024x681-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/zilele-com-Borlesti-2023-430-1024x681-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/zilele-com-Borlesti-2023-432-681x1024-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/zilele-com-Borlesti-2023-433-1024x681-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/zilele-com-Borlesti-2023-434-1024x681-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/zilele-com-Borlesti-2023-435-1024x681-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/zilele-com-Borlesti-2023-436-1024x681-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/zilele-com-Borlesti-2023-437-1024x681-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/zilele-com-Borlesti-2023-438-1024x681-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/zilele-com-Borlesti-2023-439-1024x681-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/zilele-com-Borlesti-2023-440-1024x681-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/zilele-com-Borlesti-2023-441-1024x681-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/zilele-com-Borlesti-2023-442-1024x681-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/zilele-com-Borlesti-2023-443-681x1024-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/zilele-com-Borlesti-2023-445-1024x681-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/zilele-com-Borlesti-2023-446-1024x681-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/zilele-com-Borlesti-2023-448-1024x681-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/zilele-com-Borlesti-2023-453-1024x681-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/zilele-com-Borlesti-2023-456-1024x681-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/zilele-com-Borlesti-2023-458-1024x681-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/zilele-com-Borlesti-2023-460-1024x681-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/zilele-com-Borlesti-2023-461-681x1024-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/zilele-com-Borlesti-2023-463-681x1024-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/zilele-com-Borlesti-2023-466-1024x681-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/zilele-com-Borlesti-2023-467-681x1024-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/zilele-com-Borlesti-2023-468-681x1024-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/zilele-com-Borlesti-2023-469-681x1024-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/zilele-com-Borlesti-2023-470-1024x681-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/zilele-com-Borlesti-2023-471-1024x681-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/zilele-com-Borlesti-2023-472-1024x681-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/zilele-com-Borlesti-2023-477-1024x681-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/zilele-com-Borlesti-2023-479-1024x681-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/zilele-com-Borlesti-2023-480-681x1024-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/zilele-com-Borlesti-2023-482-1024x681-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/zilele-com-Borlesti-2023-484-681x1024-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/zilele-com-Borlesti-2023-486-1024x681-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/zilele-com-Borlesti-2023-488-1024x681-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/zilele-com-Borlesti-2023-489-1024x681-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/zilele-com-Borlesti-2023-490-1024x681-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/zilele-com-Borlesti-2023-494-1024x681-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/zilele-com-Borlesti-2023-495-681x1024-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/zilele-com-Borlesti-2023-496-1024x681-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/zilele-com-Borlesti-2023-498-681x1024-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/zilele-com-Borlesti-2023-499-1024x681-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/zilele-com-Borlesti-2023-500-1024x681-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/zilele-com-Borlesti-2023-502-1024x681-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/zilele-com-Borlesti-2023-503-1024x681-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/zilele-com-Borlesti-2023-504-1024x681-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/zilele-com-Borlesti-2023-506-1024x681-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/zilele-com-Borlesti-2023-507-681x1024-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/zilele-com-Borlesti-2023-508-681x1024-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/zilele-com-Borlesti-2023-509-1024x681-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/zilele-com-Borlesti-2023-510-1024x681-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/zilele-com-Borlesti-2023-511-681x1024-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/zilele-com-Borlesti-2023-512-1024x681-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/zilele-com-Borlesti-2023-513-1024x681-1.jpg)
Vezi mai multe știri pe Ziar Roznov