Sedință de Consiliu Local în Comuna Horia: Dezbateri asupra proiectelor importante aflate pe Ordinea de Zi
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/horia-1-large.jpg)
Comuna Horia a găzduit o sesiune importantă de Consiliu Local, unde membrii au dezbătut și votat mai multe proiecte esențiale pentru dezvoltarea localității. Într-un cadru de transparență și dialog, ordinea de zi a ședinței a cuprins o serie de subiecte-cheie menite să îmbunătățească viața locuitorilor și să sprijine dezvoltarea comunității.