Ședință de Consiliu Local la Primăria Bicaz-Chei
În cadrul ultimei ședințe de Consiliu Local, la Primăria Bicaz-Chei s-a adoptat o hotărâre privind Însușirea Acordului de Cooperare cu Filiala Județeană a A.Co.R. privind organizarea și exercitarea activității de transport școlari cu microbuzul școlar din dotarea primăriei.
Vă prezentăm documentul aferent acestei hotărâri dar și documentele aferente ședințelor de Consiliu Local din luna august?
bicaz-chei