Ședință de Consiliu Local la Primăria Borca
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/borca-large.png)
La data de 8 ianuarie, Consiliul Local Borca s-a întrunit în prima ședință din acest an. În cadrul ședinței au fost aprobate două hotărâri care se referă la: aprobarea utilizării excedentului anului precedent pentru acoperirea deficitului secțiunii de dezvoltare, iar cea de-a doua vizează Planul Anual de Achiziții Publice (provizoriu).
Vă prezentăm cele două hotărâri adoptate în urma acestei ședințe:
borca-4 borca1-3