Ședință de Consiliu Local la Primăria Botești
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/botesti-scaled-large.jpg)
În cadrul celei mai recente Ședințe de Consiliu Local, la Primăria Botești s-a aprobat o hotărâre privind actualizarea indicatorilor tehnico-economici și a cheltuielilor legate de proiectul pentru obiectivul: „Extindere rețea de alimentare cu apă și canalizare menajeră în Comuna Botești, județul Neamț”.
Vă prezentăm documentul aferent acestei hotărâri:
botesti-neamt