Ședință de Consiliu Local la Primăria Doljești – Ce hotărâri au fost aprobate
În cadrul ultimei ședințe de Consiliu Local, la Primăria Doljești s-au votat mai multe hotărâri, printre care: rectificarea bugetului pe anul în curs, acordarea unor drepturi pentru SVSU, modificarea și completarea unei hotărâri care vizează „Metodologia de acordare a premiilor elevilor cu domiciliul în comuna Doljești, județul Neamț, cu rezultate deosebite în domeniul performanțelor școlare, respectiv rezultate deosebite obținute la examenul de evaluare națională și la olimpiadele județene, naționale și internaționale”, dar și alte hotărâri, pe care le puteți regăsi în documentele atașate mai jos:
dolj10 dolj9 dolj8 dolj7 dolj6 dolj5 dolj4 dolj3 dolj2 dolj1 dolj