Surprizele iepurașului: copiii din Piatra-Neamț s-au bucurat de activitățile organizate de Primăria Municipiului Piatra-Neamț (VIDEO/FOTO)
Astăzi, pe 25 aprilie, Primăria Piatra-Neamț a organizat în Parcul Tineretului o serie de activități dedicate celor mici. Copilașii s-au bucurat de surprizele Iepurașului, de spectacolul organizat de trupa de animatori și nu în ultimul rând de vânătoarea de ouă – vedeta zilei.
Un scurt material video precum și câteva fotografii, mai jos:
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/copil-1-1024x577-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/copil-2-1024x577-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/copil-3-1024x577-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/copil-4-1024x768-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/copil-5-1024x768-1.jpg)
Vezi mai multe știri pe Ziar Piatra-Neamt